סטאר מטבחי בוטיק

מטבחי זכוכית

רכישת מטבח הינה פעולה משמעותית בתהליך של שיפוץ או בניית בית חדש.

רובנו מכירים את המטבחים הסטנדרטיים שהדלתות שלהם עשויות פורמייקה או צבע אך כיום גם במטבחים אלו השתנתה תפיסת העולם שעל פיה הפורמייקה הינה היחידה אשר בעלת צבע אחיד והכי נוחה לניקוי ותחזוקה. כיום ניתן למצוא במטבחים שונים פורמייקות צבעוניות ובעלות טקסטורה עשירה ומגוונת.

אך בזמן האחרון נכנס לתמונה שחקן חדש ולשחקן הזה קוראים "מטבח זכוכית". "מטבחי זכוכית" אלה מטבחים אשר הדלתות שלהם עשויות מעץ המצופה בזכוכית בעובי של 4 מ"מ.

למטבחים עם דלתות הזכוכית ישנם מספר יתרונות והבולטים שבהם הם יכולת הניקיון המהיר, עמידות לאורך זמן, חוזק ויוקרה.

כפי שכולנו יודעים, הזכוכית הינה בעלת מרקם חלק מאוד, מה שמונע הידבקות של אבק ושמן אשר מצוי לרוב במטבחים ועל כן כאשר אנו רוצים לנקות כל שעלינו לעשות הוא לנגב את הדלתות בעזרת מטלית רטובה וכך נוריד את כל הלכלוך.

למרות שהתפיסה הרווחת בנוגע לזכוכית על כך שהיא שבירה ומסוכנת, לא כך הדבר, כאשר הזכוכית מודבקת בצורה מקצועית על גבי לוח עץ העץ מעניק לה חסינות וחוזק משמעותיים.

"מטבחי זכוכית" אלה מטבחים בעלי מראה חלק ויוקרתי, את חזיתות המטבחים, העשויות מזכוכית, ניתן לקבל בשלל צבעים ואפילו עם הדפסת טקסטורות או תמונות על פי בחירת הלקוח.

עיצוב המטבחים נעשה על פי רצונות הלקוח ושיקולים מקצועיים של המעצבים המתכננים ביחד עם הלקוח וכל זאת על מנת להגיע למטבח מלא ומושלם מבחינת מקומות האחסון, נוחות העבודה, משטחי העבודה הנדרשים ועוד.

לכן כאשר אנו מחפשים מטבח חדש לביתנו כדאי לבחור ולהתייעץ עם בעלי מקצוע טובים, מנוסים ומקצועיים..

אריה ששון, הבעלים של "סטאר מטבחי בוטיק" הוא אומן אמיתי שמגשים חלומות ללקוחותיו כבר כ-30 שנה.

ב-"סטאר מטבחי בוטיק" מייצרים  מטבחים מודרניים ומתקדמים תוך שימת דגש על איכות המוצר, שימוש בחומרי גלם איכותיים, ושימוש בפרזול גרמני מוקפד.

ב-"סטאר מטבחי בוטיק" כל פרויקט הופך לבייבי שלנו ושמחים לתרום מניסיוננו הרב לעיצוב, ייצור, וביצוע מושלמים תוך שימת דגש על האיכויות, התאמת גופי תאורה ובחירת צבע לקירות, ולחיפוי קירות המטבח.

גם אחרי שלושים שנה, אריה דואג לפקח בעצמו על כל התהליך משלב התכנון, העיצוב והיצור ועד לסביבת עבודה נקייה בתום ההתקנה.
לטענת אריה, זו הדרך היחידה שהלקוחות יצאו שבעי רצון בצורה מוחלטת ממטבח מעוצב, מפנק ופונקציונאלי, מטבח שילווה אותם שנים רבות. שרות ויחס אישי הינם השם הנרדף של "סטאר מטבחי בוטיק".

בסטאר מטבחים אנו מייצרים רק מטבחים איכותיים, מטבחים עמידים, מטבחים מודרניים ובעיקר מטבחים יוקרתיים.