טיפים לרכישת מטבח חדש

רכישת מטבח חדש היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר אותה משקיעה המשפחה בביתה. ולאור העובדה שהמטבח משמש כחלל העיקרי בבית, ההחלטה צריכה להתבצע בכובד ראש תוך תשומת לב לכל הפרטים.
כאשר התקבלה החלטה לרכוש מטבח יוקרתי לבית, אנו מלאי חשש ובלבול נוכח כל האופציות הקיימות. הסיבה לכך היא השוק ההולך ומתרחב של יצרני מטבחים, אשר מציעים עודף ושפע אך אינם תמיד האידיאל. לעתים מומלץ לנסות ולהבין מה אנחנו מחפשים לפני שאנחנו פונים לנגריות השונות המציעות לנו את שירותיהם.

רכישת מטבח לבית נובעת כמעט תמיד ממניעים שהם מעבר לרצון לרענן את מראה הבית. לעיתים אנו מבקשים להרשים אחרים על ידי הפגנת טעמנו המוצלח והייחודי ולכן מחפשים מטבח בהתאמה אישית. כלומר, בבואנו להתייעץ עם אומני מטבחים, עלינו לוודא כי החברה שאנו פונים אליה תציע לנו עיצובים ייחודיים ואף תאפשר לנו התאמה אישית של מטבחים מעוצבים לפי צרכינו.
פונקציונאליות היא עדיפות מספר אחת בבחירת מטבח!
אל לנו לשכוח, כי המטבח הוא בעצם מקום הכנת אוכל.

בעת תכנון המטבח החדש, צריך לוודא שהכנת האוכל תהיה בתנאים הנוחים והיעילים ביותר לנו או למי שישתמש בו. פונקציונאליות היא הראשונה בסדר העדיפויות בבואנו לבחור מטבח לבית.
מומלץ כמובן לשמור על הקשר וההתאמה של המטבח לשאר חלקי הבית, לאופיו וכמובן למבנה החדר כדי שלא יראה תמוה, מוגזם או לא קשור לסגנון העיצוב של שאר הבית.

ארונות מטבח
מרכיב מרכזי במטבחים הם הארונות, אצלנו בסטאר מטבחי בוטיק מוקדשת מחשבה לכל ארון וארון, הארונות חייבים להעניק לנו נוחות מקסימאלית, גישה נוחה ויכולת עבודה לשנים ארוכות, החומר ממנו עשוי ארון המטבח יהיו לרוב מחומרים איכותיים ביותר כדוגמת עץ מלא.

פרזול
פרזול הוא שמם של כל החלקים המתכתיים בהם אנו נעזרים במטבח, פרזול כולל את הידיות, המעמדים, הרשתות והצירים בהם אנו מאחסנים את מוצרינו. אנחנו בסטאר מטבחי בוטיק מייבאים את מוצרי הפרזול שלנו מגרמניה ומכאן שכל לקוחותינו נהנים מפרזול ברמת גימור מושלמת. פריטי הפרזול של סטאר מטבחי בוטיק ילוו אתכם לאורך זמן ויבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר, ישמרו על צבעם וצורתם לאורך שנים רבות.

כיורים וברזים
מוטיבים חשובים במטבח הברזים והכיורים, אריה ששון הבעלים המוכשר של סטאר מטבחים מעורב בבחירת כל הכלים הסניטרים למטבח, ומייעץ ללקוחות כיצד להשלים את המראה היוקרתי בברזים יעודיים ומשלב אביזרים מתאימים לכל מטבח ומטבח כגון טיטניום, ניקל ואפילו סגסוגות מיוחדות של נחושת המאופיינות בצבע מרהיב.